SiTime SIT3373AI-4E2-25NZ224.000000
Part No.:
SIT3373AI-4E2-25NZ224.000000
Datasheet:
AnpuSIT3373AI-4E2-25NZ224.000000.pdf
Description:
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ HCSL
Frequency:
224 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
±1570ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)