SiTime SIT3373AI-4E2-28NZ644.531250
Part No.:
SIT3373AI-4E2-28NZ644.531250
Datasheet:
AnpuSIT3373AI-4E2-28NZ644.531250.pdf
Description:
MEMS OSC VCXO 644.53125MHZ HCSL
Frequency:
644.53125 MHz
Voltage - Supply:
2.8V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
±1570ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Supplier Device Package:
6-PQFV (7x5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)