SiTime SIT3373AI-4E2-33NH432.000000
Part No.:
SIT3373AI-4E2-33NH432.000000
Datasheet:
AnpuSIT3373AI-4E2-33NH432.000000.pdf
Description:
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ HCSL
Frequency:
432 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
±170ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)