SiTime SIT5021AI-1BE-33VM156.250000X
Part No.:
SIT5021AI-1BE-33VM156.250000X
Datasheet:
AnpuSIT5021AI-1BE-33VM156.250000X.pdf
Description:
MEMS OSC VCTCXO 156.2500MHZ SMD
Type:
VCTCXO
Frequency:
156.25 MHz
Function:
Output:
LVPECL
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±5ppm
Absolute Pull Range (APR):
±25ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
69mA
Supplier Device Package:
6-SMD (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)