SiTime SIT9002AI-233H25DD100.00000
Part No.:
SIT9002AI-233H25DD100.00000
Datasheet:
AnpuSIT9002AI-233H25DD100.00000.pdf
Description:
MEMS OSC 100.0000MHZ LVDS SMD
Frequency:
100 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
±0.50%, Center Spread
Current - Supply (Max):
77mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)