SiTime SIT9002AI-383N33DB125.00000
Part No.:
SIT9002AI-383N33DB125.00000
Datasheet:
AnpuSIT9002AI-383N33DB125.00000.pdf
Description:
MEMS OSC XO 125.0000MHZ CML SMD
Frequency:
125 MHz
Function:
Output:
CML
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
±0.25%, Center Spread
Current - Supply (Max):
51mA
Supplier Device Package:
6-SMD (7x5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)