SiTime SIT9365AC-1E1-33E125.000000
Part No.:
SIT9365AC-1E1-33E125.000000
Datasheet:
AnpuSIT9365AC-1E1-33E125.000000.pdf
Description:
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Frequency:
125 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)