SiTime SIT9365AI-1C2-33E50.000000
Part No.:
SIT9365AI-1C2-33E50.000000
Package:
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Datasheet:
AnpuSIT9365AI-1C2-33E50.000000.pdf
Description:
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVPECL
Package/Case:
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Frequency:
50 MHz
Function:
Enable/Disable
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
89mA
Supplier Device Package:
6-PQFV (5x3.2)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)