SiTime SIT9365AI-1E2-25E133.333333
Part No.:
SIT9365AI-1E2-25E133.333333
Package:
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Datasheet:
AnpuSIT9365AI-1E2-25E133.333333.pdf
Description:
MEMS OSC XO 133.333333MHZ LVPECL
Package/Case:
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Frequency:
133.333333 MHz
Function:
Enable/Disable
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Supplier Device Package:
6-PQFV (7x5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)