SiTime SIT9365AI-2E2-28E62.500000
Part No.:
SIT9365AI-2E2-28E62.500000
Datasheet:
AnpuSIT9365AI-2E2-28E62.500000.pdf
Description:
MEMS OSC XO 62.5000MHZ LVDS
Frequency:
62.5 MHz
Function:
Enable/Disable
Voltage - Supply:
2.8V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)