SiTime SIT9365AI-4E2-33N100.000000
Part No.:
SIT9365AI-4E2-33N100.000000
Datasheet:
AnpuSIT9365AI-4E2-33N100.000000.pdf
Description:
MEMS OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
Frequency:
100 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)