SiTime SIT9366AI-1C2-33N156.250000
Part No.:
SIT9366AI-1C2-33N156.250000
Package:
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Datasheet:
AnpuSIT9366AI-1C2-33N156.250000.pdf
Description:
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Package/Case:
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Frequency:
156.25 MHz
Function:
Output:
LVPECL
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
89mA
Supplier Device Package:
6-PQFV (5x3.2)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)