SiTime SIT9366AI-2B2-33N25.000000
Part No.:
SIT9366AI-2B2-33N25.000000
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
AnpuSIT9366AI-2B2-33N25.000000.pdf
Description:
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Frequency:
25 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
79mA
Supplier Device Package:
6-PQFD (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)