SiTime SIT9366AI-2E2-33E150.000000
Part No.:
SIT9366AI-2E2-33E150.000000
Package:
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Datasheet:
AnpuSIT9366AI-2E2-33E150.000000.pdf
Description:
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
Package/Case:
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Frequency:
150 MHz
Function:
Enable/Disable
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
79mA
Supplier Device Package:
6-PQFV (7x5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)