SiTime SIT9367AC-2CF-33N639.000000X
Part No.:
SIT9367AC-2CF-33N639.000000X
Package:
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Datasheet:
AnpuSIT9367AC-2CF-33N639.000000X.pdf
Description:
MEMS OSC XO 639.0000MHZ LVDS
Series:
SiT9367, Elite Platform™
Package/Case:
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
639 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±10ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
85mA
Supplier Device Package:
6-PQFV (5x3.2)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)