SiTime SIT9367AI-2B2-33E322.265625
Part No.:
SIT9367AI-2B2-33E322.265625
Manufacturer:
SiTime
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
AnpuSIT9367AI-2B2-33E322.265625.pdf
Description:
MEMS OSC XO 322.265625MHZ LVDS
Manufacturer:
SiTime
Series:
SiT9367, Elite Platform™
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Strip
Product Status:
Active
Base Resonator:
MEMS
Type:
XO (Standard)
Frequency:
322.265625 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
850mA
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
6-PQFD (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)