Suntsu Electronics, Inc SXT21422AA38-52.000M
Part No.:
SXT21422AA38-52.000M
Datasheet:
AnpuSXT21422AA38-52.000M.pdf
Description:
CRYSTAL 52.000MHZ 22PF SMD
Frequency:
52 MHz
Frequency Stability:
±50ppm
Frequency Tolerance:
±50ppm
Load Capacitance:
22pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
60 Ohms
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.020" (0.50mm)