Suntsu Electronics, Inc SXT2247BA07-24.000M
Part No.:
SXT2247BA07-24.000M
Datasheet:
AnpuSXT2247BA07-24.000M.pdf
Description:
CRYSTAL 24.000MHZ 7 PF SMD
Frequency:
24 MHz
Frequency Stability:
±50ppm
Frequency Tolerance:
±30ppm
Load Capacitance:
7pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
80 Ohms
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.026" (0.65mm)