Suntsu Electronics, Inc SXT83418FB38-24.576M
Part No.:
SXT83418FB38-24.576M
Package:
4-SOJ, 5.5mm pitch
Datasheet:
AnpuSXT83418FB38-24.576M.pdf
Description:
CRYSTAL 24.576M 18PF SMD
Package/Case:
4-SOJ, 5.5mm pitch
Frequency:
24.576 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
18pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
60 Ohms
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
Height - Seated (Max):
0.098" (2.50mm)