Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd XC75M4-32.000-F20NJDTK
Part No.:
XC75M4-32.000-F20NJDTK
Datasheet:
AnpuXC75M4-32.000-F20NJDTK.pdf
Description:
CRYSTAL 32MHZ 20PF SMD
Frequency:
32 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
20pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
30 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.063" (1.60mm)