Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd XC75M4-48.000-F12NJDTK
Part No.:
XC75M4-48.000-F12NJDTK
Datasheet:
AnpuXC75M4-48.000-F12NJDTK.pdf
Description:
CRYSTAL 48MHZ 12PF SMD
Frequency:
48 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
80 Ohms
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.063" (1.60mm)