CTS-Frequency Controls 536L12805GT5
Part No.:
536L12805GT5
Datasheet:
Anpu536L12805GT5.pdf
Description:
XTAL OSC TCXO 12.8000MHZ HCMOS
Type:
TCXO
Frequency:
12.8 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Operating Temperature:
-40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
10mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.079" (2.00mm)
1. How to order 536L12805GT5 on Anpu?
2. How does Anpu guarantee that 536L12805GT5 is from the original manufacturer or authorized agents?
3. Are the 536L12805GT5 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 536L12805GT5?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 536L12805GT5.
Image 536L12805GT5
Part Number 536L12805GT5
Base Resonator Crystal
Type TCXO
Frequency 12.8 MHz
Function -
Output HCMOS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±500ppb
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 10mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)