CTS-Frequency Controls 581EL320X2IAT
Part No.:
581EL320X2IAT
Datasheet:
Anpu581EL320X2IAT.pdf
Description:
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
Frequency:
32 MHz
Function:
Standby (Power Down)
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±280ppb
Absolute Pull Range (APR):
±5ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
9.5mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.079" (2.00mm)
1. How to order 581EL320X2IAT on Anpu?
3. Are the 581EL320X2IAT price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 581EL320X2IAT?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 581EL320X2IAT.
Image 581EL320X2IAT
Part Number 581EL320X2IAT
Type VCTCXO
Frequency 32 MHz
Function Standby (Power Down)
Output HCMOS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±280ppb
Absolute Pull Range (APR) ±5ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 9.5mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)