CTS-Frequency Controls 581L38402CAT
Part No.:
581L38402CAT
Datasheet:
Anpu581L38402CAT.pdf
Description:
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
Frequency:
38.4 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±200ppb
Absolute Pull Range (APR):
±5ppm
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
9.5mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.079" (2.00mm)
1. How to order 581L38402CAT on Anpu?
2. How does Anpu guarantee that 581L38402CAT is from the original manufacturer or authorized agents?
3. Are the 581L38402CAT price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 581L38402CAT?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 581L38402CAT.
Image 581L38402CAT
Part Number 581L38402CAT
Type VCTCXO
Frequency 38.4 MHz
Function -
Output HCMOS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±200ppb
Absolute Pull Range (APR) ±5ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 9.5mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)