Knowles Syfer 1812Y1K00223JXR
Part No.:
1812Y1K00223JXR
Datasheet:
Anpu1812Y1K00223JXR.pdf
Description:
CAP CER 0.022UF 1KV X7R 1812
Capacitance:
0.022 µF
Tolerance:
±5%
Voltage - Rated:
1000V (1kV)
Temperature Coefficient:
X7R
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.098" (2.50mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order 1812Y1K00223JXR on Anpu?
3. Are the 1812Y1K00223JXR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1812Y1K00223JXR?
Image 1812Y1K00223JXR
Part Number 1812Y1K00223JXR
Product Status Active
Capacitance 0.022 µF
Tolerance ±5%
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Temperature Coefficient X7R
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.098" (2.50mm)