Knowles Syfer 1812Y4K00331JXR
Part No.:
1812Y4K00331JXR
Datasheet:
Anpu1812Y4K00331JXR.pdf
Description:
CAP CER 330PF 4KV X7R 1812
Capacitance:
330 pF
Tolerance:
±5%
Voltage - Rated:
4000V (4kV)
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.098" (2.50mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order 1812Y4K00331JXR on Anpu?
3. Are the 1812Y4K00331JXR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 1812Y4K00331JXR?
Image 1812Y4K00331JXR
Part Number 1812Y4K00331JXR
Product Status Active
Capacitance 330 pF
Tolerance ±5%
Voltage - Rated 4000V (4kV)
Temperature Coefficient X7R
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.098" (2.50mm)