KYOCERA AVX CDR33BX104AKSR-ZANAA
Part No.:
CDR33BX104AKSR-ZANAA
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Description:
CAP CER SMP MLC HI-REL
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Series:
Packaging:
Bulk
Lead Style:
1. How to order CDR33BX104AKSR-ZANAA on Anpu?
3. Are the CDR33BX104AKSR-ZANAA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CDR33BX104AKSR-ZANAA?
Image CDR33BX104AKSR CDR33BX104AKSR-ZANAA CDR33BX104AKSR-ZANA2 CDR33BX104AKSR\ZARAW CDR33BX104AKSR\W
Manufacturer KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR13 * * * *
Packaging Bulk Bulk Tape & Reel (TR) Tray Tray
Product Status Active Active Active Active Active
Capacitance 0.1 µF - - - -
Tolerance ±10% - - - -
Voltage - Rated 50V - - - -
Temperature Coefficient BX - - - -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C - - - -
Features - - - - -
Ratings - - - - -
Applications General Purpose - - - -
Failure Rate R (0.01%) - - - -
Mounting Type Surface Mount, MLCC - - - -
Package / Case 1210 (3225 Metric) - - - -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) - - - -
Thickness (Max) 0.059" (1.50mm) - - - -