KYOCERA AVX KGQ32DCG2D220JT
Part No.:
KGQ32DCG2D220JT
Datasheet:
AnpuKGQ32DCG2D220JT.pdf
Description:
CAP CER 22PF 200V NP0 1210
Capacitance:
22 pF
Tolerance:
±5%
Voltage - Rated:
200V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.055" (1.40mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order KGQ32DCG2D220JT on Anpu?
3. Are the KGQ32DCG2D220JT price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of KGQ32DCG2D220JT?
Image KGQ32DCG2D220JT
Part Number KGQ32DCG2D220JT
Product Status Active
Capacitance 22 pF
Tolerance ±5%
Voltage - Rated 200V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.055" (1.40mm)