Littelfuse Inc. SZSMF4L33CAT3G
Part No.:
SZSMF4L33CAT3G
Manufacturer:
Littelfuse Inc.
Package:
SOD-123F
Datasheet:
AnpuSZSMF4L33CAT3G.pdf
Description:
ZEN TVS 400W 33V BI SOD-123FL TR
Manufacturer:
Littelfuse Inc.
Package/Case:
SOD-123F
Series:
SZSMF4L
Bidirectional Channels:
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
33V
Voltage - Breakdown (Min):
36.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
53.3V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
7.5A
Power - Peak Pulse:
400W
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C (TJ)
Supplier Device Package:
1. How to order SZSMF4L33CAT3G on Anpu?
3. Are the SZSMF4L33CAT3G price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SZSMF4L33CAT3G?
Image SZSMF4L33CAT3G
Part Number SZSMF4L33CAT3G
Manufacturer Littelfuse Inc.
Package/Case SOD-123F
Series SZSMF4L
Unidirectional Channels -
Bidirectional Channels 1
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 33V
Voltage - Breakdown (Min) 36.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 53.3V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 7.5A
Power - Peak Pulse 400W
Capacitance @ Frequency -
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)