Littelfuse Inc. TLPA28CA
Part No.:
TLPA28CA
Datasheet:
AnpuTLPA28CA.pdf
Description:
HI-REL TVS AXL HP TLPA28 BI
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
28V
Voltage - Breakdown (Min):
31.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
45.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
112.3A
Power - Peak Pulse:
5000W (5kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C (TJ)
P600
1. How to order TLPA28CA on Anpu?
2. How does Anpu guarantee that TLPA28CA is from the original manufacturer or authorized agents?
3. Are the TLPA28CA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TLPA28CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TLPA28CA.
7.How to contact us to get technical supports, such as TLPA28CA pin diagram, TLPA28CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image TLPA28CA
Part Number TLPA28CA
Bidirectional Channels 1
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 28V
Voltage - Breakdown (Min) 31.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 112.3A
Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Capacitance @ Frequency -
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)