Littelfuse Inc. TLPA30CA
Part No.:
TLPA30CA
Datasheet:
AnpuTLPA30CA.pdf
Description:
HI-REL TVS AXL HP TLPA30 BI
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
30V
Voltage - Breakdown (Min):
33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
48.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
105.4A
Power - Peak Pulse:
5000W (5kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C (TJ)
P600
1. How to order TLPA30CA on Anpu?
2. How does Anpu guarantee that TLPA30CA is from the original manufacturer or authorized agents?
3. Are the TLPA30CA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TLPA30CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TLPA30CA.
7.How to contact us to get technical supports, such as TLPA30CA pin diagram, TLPA30CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image TLPA30CA
Part Number TLPA30CA
Bidirectional Channels 1
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 30V
Voltage - Breakdown (Min) 33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 105.4A
Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Capacitance @ Frequency -
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)