Micro Commercial Co SMAJ26AQ-TP
Part No.:
SMAJ26AQ-TP
Datasheet:
AnpuSMAJ26AQ-TP.pdf
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
26V
Voltage - Breakdown (Min):
28.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
42.1V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
9.5A
Power - Peak Pulse:
400W
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C (TJ)
Supplier Device Package:
1. How to order SMAJ26AQ-TP on Anpu?
2. How does Anpu guarantee that SMAJ26AQ-TP is from the original manufacturer or authorized agents?
3. Are the SMAJ26AQ-TP price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMAJ26AQ-TP?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMAJ26AQ-TP.
Image SMAJ26AQ-TP
Part Number SMAJ26AQ-TP
Series -
Packaging Tape & Reel (TR)
Bidirectional Channels -
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 26V
Voltage - Breakdown (Min) 28.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 42.1V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 9.5A
Power - Peak Pulse 400W
Capacitance @ Frequency -
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)