Micro Commercial Co SMF10AQ-TP
Part No.:
SMF10AQ-TP
Manufacturer:
Micro Commercial Co
Datasheet:
AnpuSMF10AQ-TP.pdf
Manufacturer:
Micro Commercial Co
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
10V
Voltage - Breakdown (Min):
11.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
17V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
11.8A
Power - Peak Pulse:
200W
Applications:
General Purpose
Capacitance @ Frequency:
Operating Temperature:
-65°C ~ 175°C (TJ)
Grade:
Automotive
Qualification:
AEC-Q101
Supplier Device Package:
SOD-123FL
1. How to order SMF10AQ-TP on Anpu?
2. How does Anpu guarantee that SMF10AQ-TP is from the original manufacturer or authorized agents?
3. Are the SMF10AQ-TP price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMF10AQ-TP?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMF10AQ-TP.
7.How to contact us to get technical supports, such as SMF10AQ-TP pin diagram, SMF10AQ-TP datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image SMF10AQ-TP
Part Number SMF10AQ-TP
Manufacturer Micro Commercial Co
Package/Case SOD-123F
Series -
Packaging Tape & Reel (TR)
Bidirectional Channels -
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 10V
Voltage - Breakdown (Min) 11.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 17V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 11.8A
Power - Peak Pulse 200W
Power Line Protection No
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Operating Temperature -65°C ~ 175°C (TJ)