Murata Electronics GJM0335C1E3R4WB01D
Part No.:
GJM0335C1E3R4WB01D
Datasheet:
AnpuGJM0335C1E3R4WB01D.pdf
Description:
CAP CER 3.4PF 25V C0G/NP0 0201
Capacitance:
3.4 pF
Tolerance:
±0.05pF
Voltage - Rated:
25V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.013" (0.33mm)
Lead Spacing:
Lead Style:
1. How to order GJM0335C1E3R4WB01D on Anpu?
3. Are the GJM0335C1E3R4WB01D price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of GJM0335C1E3R4WB01D?
Image GJM0335C1E3R4WB01D
Part Number GJM0335C1E3R4WB01D
Product Status Active
Capacitance 3.4 pF
Tolerance ±0.05pF
Voltage - Rated 25V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.013" (0.33mm)