Panjit International Inc. P6SMBJ22CA-AU_R1_000A1
Part No.:
P6SMBJ22CA-AU_R1_000A1
Datasheet:
AnpuP6SMBJ22CA-AU_R1_000A1.pdf
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
22V
Voltage - Breakdown (Min):
24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
35.5V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
16.9A
Power - Peak Pulse:
600W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)
Supplier Device Package:
1. How to order P6SMBJ22CA-AU_R1_000A1 on Anpu?
3. Are the P6SMBJ22CA-AU_R1_000A1 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P6SMBJ22CA-AU_R1_000A1?
Image P6SMBJ22CA-AU_R1_000A1 P6SMBJ22CA_R1_00001
Part Number P6SMBJ22CA-AU_R1_000A1 P6SMBJ22CA_R1_00001
Manufacturer Panjit International Inc. Panjit International Inc.
Package/Case DO-214AA, SMB DO-214AA, SMB
Series P6SMBJ-AU P6SMBJ
Bidirectional Channels 1 1
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 22V 22V
Voltage - Breakdown (Min) 24.4V 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.5V 35.5V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 16.9A 16.9A
Power - Peak Pulse 600W 600W
Capacitance @ Frequency - -
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ) -55°C ~ 150°C (TJ)