Sensata-Airpax CERK1-1-52-50.0-AC-01-T
Part No.:
CERK1-1-52-50.0-AC-01-T
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V
Approval Agency:
1. How to order CERK1-1-52-50.0-AC-01-T on Anpu?
3. Are the CERK1-1-52-50.0-AC-01-T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CERK1-1-52-50.0-AC-01-T?
Current Rating (Amps) - 50A 50A 20A 5A
Voltage Rating - AC - 250 V 250 V 250 V 250 V
Voltage Rating - DC - 80 V 80 V 80 V 80 V