Sensata-Airpax CURB1-1REC4C-52-20.0-D-01
Part No.:
CURB1-1REC4C-52-20.0-D-01
Datasheet:
AnpuCURB1-1REC4C-52-20.0-D-01.pdf
Product Status:
Obsolete
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V
Approval Agency:
1. How to order CURB1-1REC4C-52-20.0-D-01 on Anpu?
3. Are the CURB1-1REC4C-52-20.0-D-01 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CURB1-1REC4C-52-20.0-D-01?
Current Rating (Amps) 60A 60A 20A 3A 30A
Voltage Rating - AC 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
Voltage Rating - DC 80 V 80 V 80 V 80 V 80 V