LEJBXA6-1-62-20.0-AGR-M6-T.pdf
| Image |  |
| Series | - | LEJ | LEJ | LEJA | - |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | - | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | - |
| Current Rating (Amps) | - | 20A | 16A | - | - |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | 240 V | - |