Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd SMFJ130CA
Part No.:
SMFJ130CA
Datasheet:
AnpuSMFJ130CA.pdf
Description:
TVS DIODE 130VWM 209VC SOD123FL,
Bidirectional Channels:
2
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
130V
Voltage - Breakdown (Min):
144V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
209V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
900mA
Power - Peak Pulse:
200W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C
SMF/SOD-123FL
1. How to order SMFJ130CA on Anpu?
2. How does Anpu guarantee that SMFJ130CA is from the original manufacturer or authorized agents?
3. Are the SMFJ130CA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMFJ130CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMFJ130CA.
7.How to contact us to get technical supports, such as SMFJ130CA pin diagram, SMFJ130CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image SMFJ130CA
Part Number SMFJ130CA
Unidirectional Channels -
Bidirectional Channels 2
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 130V
Voltage - Breakdown (Min) 144V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 209V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 900mA
Power - Peak Pulse 200W
Capacitance @ Frequency -
Operating Temperature -55°C ~ 150°C