SiTime SIT3372AC-1E2-33NC122.880000
Part No.:
SIT3372AC-1E2-33NC122.880000
Datasheet:
AnpuSIT3372AC-1E2-33NC122.880000.pdf
Description:
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL
Frequency:
122.88 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
92mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)