SiTime SIT3372AC-4B2-33NB200.000000
Part No.:
SIT3372AC-4B2-33NB200.000000
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
AnpuSIT3372AC-4B2-33NB200.000000.pdf
Description:
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ HCSL
Series:
SiT3372, Elite Platform™
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Frequency:
200 MHz
Function:
Output:
HCSL
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
±20ppm
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
97mA
Supplier Device Package:
6-PQFD (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)