SiTime SIT3373AC-4B2-25NU614.400000
Part No.:
SIT3373AC-4B2-25NU614.400000
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
AnpuSIT3373AC-4B2-25NU614.400000.pdf
Description:
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ HCSL
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Frequency:
614.4 MHz
Function:
Output:
HCSL
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
±3170ppm
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Supplier Device Package:
6-PQFD (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)