SiTime SIT3373AC-4E2-25NZ345.600000
Part No.:
SIT3373AC-4E2-25NZ345.600000
Package:
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Datasheet:
AnpuSIT3373AC-4E2-25NZ345.600000.pdf
Description:
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL
Package/Case:
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Frequency:
345.6 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
±1570ppm
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Supplier Device Package:
6-PQFV (7x5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)