Skyworks Solutions Inc. 510AAA218M500CAG
Part No.:
510AAA218M500CAG
Datasheet:
Anpu510AAA218M500CAG.pdf
Packaging:
Strip
Frequency:
218.5 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
1. How to order 510AAA218M500CAG on Anpu?
3. Are the 510AAA218M500CAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510AAA218M500CAG?
Image 510AAA218M500CAGR 510AAA218M500CAG
Part Number 510AAA218M500CAGR 510AAA218M500CAG
Packaging Tape & Reel (TR) Strip
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 218.5 MHz 218.5 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±50ppm ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 43mA 43mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm) 0.043" (1.10mm)