Skyworks Solutions Inc. 510AAA250M000CAG
Part No.:
510AAA250M000CAG
Datasheet:
Anpu510AAA250M000CAG.pdf
Packaging:
Strip
Frequency:
250 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
1. How to order 510AAA250M000CAG on Anpu?
3. Are the 510AAA250M000CAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510AAA250M000CAG?
Image 510AAA250M000CAGR 510AAA250M000CAG
Part Number 510AAA250M000CAGR 510AAA250M000CAG
Packaging Tape & Reel (TR) Strip
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 250 MHz 250 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±50ppm ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 43mA 43mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm) 0.043" (1.10mm)