Skyworks Solutions Inc. 510AAA50M0000CAG
Part No.:
510AAA50M0000CAG
Datasheet:
Anpu510AAA50M0000CAG.pdf
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
50 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
1. How to order 510AAA50M0000CAG on Anpu?
3. Are the 510AAA50M0000CAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510AAA50M0000CAG?
Image 510AAA50M0000CAGR 510AAA50M0000CAG
Part Number 510AAA50M0000CAGR 510AAA50M0000CAG
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 50 MHz 50 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±50ppm ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 43mA 43mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm) 0.043" (1.10mm)