Skyworks Solutions Inc. 510AAA66M6670BAG
Part No.:
510AAA66M6670BAG
Datasheet:
Anpu510AAA66M6670BAG.pdf
Packaging:
Strip
Frequency:
66.667 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.052" (1.33mm)
1. How to order 510AAA66M6670BAG on Anpu?
3. Are the 510AAA66M6670BAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510AAA66M6670BAG?
Image 510AAA66M6670BAGR 510AAA66M6670BAG
Part Number 510AAA66M6670BAGR 510AAA66M6670BAG
Packaging Tape & Reel (TR) Strip
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 66.667 MHz 66.667 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±50ppm ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 43mA 43mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm) 0.052" (1.33mm)