Skyworks Solutions Inc. 510AAAM100000AAGR
Part No.:
510AAAM100000AAGR
Datasheet:
Anpu510AAAM100000AAGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 100.0000KHZ LVPECL
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
100 kHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510AAAM100000AAGR on Anpu?
3. Are the 510AAAM100000AAGR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510AAAM100000AAGR?
Image 510AAAM100000AAGR
Part Number 510AAAM100000AAGR
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si510
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 100 kHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 43mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)