Skyworks Solutions Inc. 510ABA99M0000AAG
Part No.:
510ABA99M0000AAG
Datasheet:
Anpu510ABA99M0000AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 99.0000MHZ LVPECL
Frequency:
99 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510ABA99M0000AAG on Anpu?
3. Are the 510ABA99M0000AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510ABA99M0000AAG?
Image 510ABA99M0000AAGR 510ABA99M0000AAG
Part Number 510ABA99M0000AAGR 510ABA99M0000AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 99 MHz 99 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 43mA 43mA
Supplier Device Package - -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)