Skyworks Solutions Inc. 510ABAM640000AAG
Part No.:
510ABAM640000AAG
Datasheet:
Anpu510ABAM640000AAG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 640.0000KHZ LVPECL
Frequency:
640 kHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
43mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.071" (1.80mm)
1. How to order 510ABAM640000AAG on Anpu?
3. Are the 510ABAM640000AAG price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 510ABAM640000AAG?
Image 510ABAM640000AAGR 510ABAM640000AAG
Part Number 510ABAM640000AAGR 510ABAM640000AAG
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 640 kHz 640 kHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL
Voltage - Supply 3.3V 3.3V
Frequency Stability ±25ppm ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) 43mA 43mA
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)